valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde ülke almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) katakulli ortamında kırmızıışdoneş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışdoneş muktedir olmak bâtınin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışdoneş muktedir olmak o derece kolaylık değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda elan ziyade silah gücü gibi hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan eksiksiz oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere ülke mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içerisinde ülke kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Olta ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde ülke kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte katakulli binamcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu düzen hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devir bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke kayran duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda ülke kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir kelime gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat ahzetmek yahut bir nesneyi nişan ahzetmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak binalması mazmunına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir