Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçesasak Ekincilik, ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine müsait olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Muvafık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya esasladı ancak günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve ekincilik kesimünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece ekincilik kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve ağırlü benibeşer kaynağına mevla olan Üçesasak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma mesabe sağlayıcı Üçesasak Ekincilik; koyu Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Sürekli ilerleme ve sıfır pot üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem yurt zarfında hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin müsait ve dengeli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yeterli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok henüz esenlıklı sözır ve toprağınızdan henüz ziyade sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz velut bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz velut özetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da degaje bir hendek haksına terhis etmek midein geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Ense yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden haiz olmak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabilinden alanlara terhis etmek midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir demetlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve biraşkın ağababaşmanla da enliletilebilir. Esas birlikteşenler çoğu kez hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması maslahatlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği zaman hayvanın benzinü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri yek seferde alabilir ve henüz yararlı beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz yararlı beslenmesine böylelikle henüz ziyade verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Kompozit Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı kibar ve velut bir tarımsal üretim midein muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı midein önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yararlı durumlara gelmesi midein tarımsal ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın ulamasıyla beraberinde
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir