Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çallıkışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Selen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Dinçler” hareketi hayata esbaktir. Bir sene sürmesi planlanan faaliyet olağanüstü müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en şanlı gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalyanü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Nazırı, şebabet Spor Nazırı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü derunin tarihlerinde ilk sefer protokol imzalatarak toplumsal konularda birlikte faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş meslekında birgeniş farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de lisan eğitimi almıştır. Burayı da şanlı bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek birgeniş proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birgeniş başarılı çallıkışdamızlık imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en şanlı kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve sair ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz derunin çalım kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; birgeniş vakıf ve uluslararası kasılmaa, çallıkışmalar ve projeler konusunda takviye vermektedir.

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir